Neden Profesyonel Site yöneticisi tutmalıyım?

Neden Profesyonel Site Yöneticisi tutmalıyız?

  • Profesyonel yönetim ile Apartman/sitenizin yönetimi, Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili diğer hukuki mevzuata uygun olarak, profesyonel yöneticiler tarafından yapılacak ve bu sayede herhangi bir hukuki sorunla karşılaşmamanız sağlanacaktır.
  • Apartman/sitenizin ortak giderlerinin ne şekilde paylaştırılacağını düşünmeniz gerekmeyecek, en uygun çözümler tarafımızdan  uygulanacaktır.
  • İşletme projesi hazırlanması, defterlerin tutulması, defterlerin notere onaylattırılması gibi işlemler tamamen tarafımızdan profesyonel site yöneticisi tarafından yapılacak, size sadece denetlemek kalacaktır.
  • Apartman/sitenizde çalışan işçilerin (kapıcı, kaloriferci v.b.) hukuki ve mali (bordrolama, sgk işlemleri, izin, emeklilik,kıdem tazminatı fonu ayrılması v.b.) tüm işlemleri Profesyonel site yöneticisi tarafından yapılacaktır.
  • Bina sigortaları, deprem sigortası, emlak vergisi gibi zorunlu işlemler zamanında tarafınıza hatırlatılacak ya da istemeniz halinde Profesyonel site yöneticisi tarafından yapılacaktır.
  • Ortak kullanım alanlarında yapılması gereken işlemler (çatı tamiratı, merdiven boşluğunun boyatılması, cephe kaplamasının yapılması v.b.)Profesyonel site yöneticisi tarafından alınan en uygun tekliferin tarafınızca onaylanması ile yaptırılacaktır.
  • Apartman/sitenizin ortak kullanım alanlarında ihtiyaç duyulacak olan her türlü rutin işlemler (asansör bakımı, yangın tüplerinin denetimi, havuz bakımı v.b.) ve ortaya çıkabilecek istisnai durumlarla (elektrik arıza, su arıza, asansör arıza v.b.) Profesyonel Site yönetimi tarafından ilgilenilecektir.
  • Profesyonel Site Yöneticisi ; istemeniz halinde güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, Tadilat vs Birçok alanda yanı başınızdaki yardımcınız olacaktır.
  • Aidatların ya da diğer kararlaştırılmış ortak ödemelerin ifasında sorun yaşanması halinde;Profesyonel Site Yöneticisi gerekli hukuki işlemleri yapacak, komşular arasında tatsızlıklar önlenecektir.
  • Apartman/sitenizde yöneticinin kim olacağı ile ilgili tartışmalar ve yönetimde; yanlışlık, bilgisizlik ya da kötü niyetten kaynaklı sorunların hiçbiri Profesyonel Site yöneticisi ile yaşanmayacaktır.

Kısacası Profesyonel Site Yöneticisi tayin ederek karar defterine işleyerek tüm yetkiyi bize verdiğiniz taktirde belli bir ücret karşılığında şirket olarak sizlere profesyonel anlamda yardımcı oluyoruz , apartmanınızdaki tüm sorunlar ile ilgileniyoruz, aidatları topluyoruz,çalışan güvenlik , temizlikçi lerin maaşlarını verip sigortalarını yapıyoruz ve apartmanınızdaki aidat toplanamama sorunları ile biz ilgileniyoruz size sadece arkanıza yaslanıp güvenle bize teslim edip boş vakitlerinizi bu işlerle ilgilenmek yerine aileleriniz ile ilgilenme fırsatı veriyourz sürekli kapınızın çalınıp yönetici bey yada hanım şurda şu derdim var hadi bi yaptıralım diyip bir pazar gününüzü bir hafta sonunuzu rezil etmeyin gelin bize yöneticiliği verin hem rahat edin hem huzur içerisinde yaşayın apartman sorunlarını kafanıza takıp sinirinizi yada keyfinizi kaçırmayın apartmana ayıracağınız vakitleri eşinize çocuğunuza ayırın hem aileniz hem siz mutlu olun !

1

Profesyonel Site Yönetimi ile Normal Apartman Yönetimi arasındaki fark nedir?

Profesyonel Site Yönetimi olmadan kendi aranızda seçtiğiniz apartman yönetimi yapabilecekleri ; 

Elinizde makbuzla,iadat toplamak,kapı kapı dolaşıp koşturmak,defter tutmak,her ay tablo yapmak,avukata danışmak,apartman sakinlerini toplamaya çalışmak, kavga gürültü etmek , gürültü kirliliğine maruz kalmak,kanuni
yaptırımları yaptıramamak,hafta sonunuzun en güzel günlerini ailenizle
geçirmek yerine apartman sorunları ile ilgilenmek gibi büyük sorunlar ile
ilgilenmektir.

Devamı…